Samonastawne szczypce zaciskowe Twistor16® KNIPEX [97 53 18] do tulejek kablowych z obrotową głowicą
-
Producent:
-
Kod producenta:97 53 18
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8197 pkt. |
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 53 18] służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Samonastawne szczypce zaciskowe z obrotową głowicą zaciskową do tulejek kablowych. Zakres pracy zaciskarki od 0,14 do 16 mm².
Szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów i możliwe jest zaciskanie podwójnych tulejek kablowych do 2 x 6 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne, Samonastawne szczypce zaciskowe Twistor16® KNIPEX [97 53 18]:
- przeznaczone do tulejek kablowych z obrotową głowicą zaciskową,
- wyposażone w głowicę zagniatającą, którą można swobodnie obracać o 360°, z 8 pozycjami blokowania,
- mają kwadratowy profil zagniatany, oraz duży zakres wydajności od 0,14 do 16 mm²,
- tuleje zaciskowe można zaciskać w prawie każdym położeniu roboczym,
- szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów,
- otwór na zacisk dostępny z obu stron, dzięki czemu można wprowadzić bardzo długie końcówki kablowe,
- szczypcami Twistor jest możliwe zaciskanie podwójnych tulejek kablowych do 2 x 6 mm²,
- oferują powtarzalną i wysoką jakość zaciskania dzięki zintegrowanemu zamkowi (dopiero po zaciśnięciu z odpowiednią siłą szczypce się otwierają tzw. mechanizm samozwalniający),
- szczypce zaciskowe to lekkie i poręczne narzędzie, siła ręczna wzmocniona jest poprzez mechanizmem dźwigni kolankowej,
- wykonane są ze stali elektrycznej, chromowo-wanadowej o specjalnej jakości, hartowana olejowo.
parametry techniczne szczypiec zaciskowych Twistor16® [97 53 18]:
- przeznaczona do: zaciskania tuleji drucianych,
- zakres pracy: 0,14 - 16 mm²,
- AWG: 26 - 6,
- liczba miejsc zaciskania: 1,
- szczypce: chromowane,
-
głowica: chromowana,
- rękojeść: z wielokomponentowymi uchwytami,
- wymiary: 240 x 80 x 26 mm,
- waga: 478 g,
| długość całkowita: | 240 mm |
| waga: | 478 g |
| EAN: | 4003773082729 |
| zakres pracy: | 0,14-16 mm² |
| zakres pracy AWG: | 26-6 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.486 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
