automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,08 - 16 mm², Knipex [12 52 195]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 52 195
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4436 pkt. |
Profesjonalne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,08 - 16mm², Knipex [12 52 195], przeznaczone do powtarzalnego ściągania izolacji z przewodów w zakresie 28 - 5 AWG.
Szczypce umożliwiają szybkie i precyzyjnie ściąganie izolacji z najdrobniejszych, giętkich i masywnych kabli. Można je łatwo dostosować do specjalnych materiałów lub temperatury za pomocą kółka regulacyjnego. Paraboliczne ostrza do ściągania izolacji gwarantują jej dokładne cięcie. Półokrągłe metalowe szczęki przytrzymujące z profilem grzebieniowym zapewniają doskonały chwyt.
profesjonalne automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,08 - 16mm², Knipex [12 52 195]:
- proste w obsłudze, precyzyjne szczypce do ściągania izolacji z kabli od drobnożyłowych do masywnych w dużym zakresie pracy wynoszącym od 0,08 do 16 mm²,
- dobry i pewny chwyt dzięki półokrągłym metalowym szczękom przytrzymującym z profilem grzebieniowym,
- dokładne cięcie dzięki parabolicznym ostrzom do ściągania izolacji,
- precyzyjna regulacja pozwala na dokładne ustawienie ostrzy w zależności od rodzaju materiału lub temperatury,
- przecinak do kabli wielożyłowych od 0,08 do 16 mm² w górnej części narzędzia,
- uchwyt do mocowania, kompatybilny z systemem zabezpieczającym narzędzia ręczne przed upadkiem z wysokości Tethered Tools,
- personalizacja narzędzia dzięki polu przeznaczonemu do opisu,
- z regulowanym ogranicznikiem długości zapewniającym precyzyjną, powtarzalną pracę,
- komfortowa obsługa dzięki ergonomicznemu 2-komponentowemu uchwytowi,
- kaseta na ostrza z możliwością łatwej wymiany,
- w przypadku wielu zastosowań specjalnych, takich jak wyjątkowo twarde lub miękkie materiały izolacyjne, precyzyjną regulację umożliwia pokrętło z wyczuwalnymi położeniami blokady,
- półokrągłe szczęki przytrzymujące z profilem grzebieniowym zapewniają lepszy chwyt praktycznie każdego materiału izolacyjnego.
parametry szczypiec firmy Knipex [12 52 195]:
- zakres pracy: 0,08 - 16,0 mm²,
- zakres pracy: 28 - 5 AWG,
- długość całkowita: 195 mm,
- waga: 180 g.
-
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 180 g |
| EAN: | 4003773085829 |
| zakres pracy: | 0,08 - 16 mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: | 28 - 5 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| długość opakowania: | 19.5 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
