zapasowe szczęki i śruby do imadła stołowego 834V-2, Bahco [6040M0630]
-
Producent:
-
Kod producenta:6040M0630
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 743 pkt. |
Wymienne szczęki i śruby Bahco 6040M0630, do imadła stołowego 834V-2.
Długość szczęk 63 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowe szczęki i śruby do imadła, Bahco [6040M0630]:
- wymienne szczęki i śruby do imadła stołowego Bahco 834V-2,
- szczęki 6040M,
- śruby 6040H,
- długość: 63 mm,
- waga: 100 g
| waga kg: | 100 kg |
| na wyposażeniu: | 2 szczęki, 2 śruby |
| EAN: | 8413345124126 |
| długość szczęk: | 63 mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.11 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
