Imadło ślusarskie obrotowe 100mm, Stanley [1-83-065]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-83-065
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1875 pkt. |
Imadło ślusarskie obrotowe 100mm, Stanley [1-83-065] wykonane z żeliwa o dużej wytrzymałości i trwałości.
Imadło posiada obrotową podstawę, która zapewnia większą wygodę w czasie pracy, a wszystkie stalowe elementy konstrukcyjne zostały zabezpieczone chromem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Imadło ślusarskie obrotowe 100mm, Stanley [1-83-065]
- posiada wytrzymały, trwały korpus wykonany z żeliwa,
- wyposażone w stalowe szczęki,
- ma regulowaną, obrotową podstawę, która zapewnia komfort pracy,
- wszystkie stalowe elementy konstrukcyjne zabezpieczone chromem,
- imadło w tylnej części posiada kowadełko,
PARAMETRY TECHNICZNE IMADŁA, STANLEY [1-83-065]
- długość szczęk: 100 mm,
- max. rozstaw szczęk: 103 mm,
- max głębokość osadzenia materiału: 50 mm,
- masa imadła: 4.6 kg,
| waga kg: | 4.6 kg |
| zakres roboczy: | 103 mm |
| EAN: | 3253561830655 |
| długość szczęk: | 100 mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
