imadło spawalnicze kątowe [WSM12]
-
Producent:
-
Kod producenta:WSM12
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11346 pkt. |
Imadło spawalnicze kątowe samonastawne Bessey [WSM12] automatycznie dopasowanie do elementów o różnej grubości, maksymalna grubość mocowania 100mm.
Imadło zapewnia precyzyjne mocowanie pod katem 90 stopni.
niezastąpione przy produkcji elementów stalowych, obejrzyj film
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne imadło spawalnicze kątowe samonastawne firmy BESSEY [WSM12]:
- precyzyjnie mocuje spawane elementy pod kątem 90 stopni;
- imadło automatycznie dopasowuje się do elementów o różnej grubości,
- posiada stabilny korpus i szczęki dociskowe z wysokiej jakości żeliwa,
- śruba dociskowa imadła pokryta miedzią zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych,
dane imadła WSM12:
- zakres roboczy - 2x120mm,
- max. grubość materiału - 100mm,
- wysokość szczęk - 61mm,
- długość szczęk - 120mm,
- waga imadła - 7,80kg
| waga kg: | 7,80 kg |
| zakres roboczy: | 2x120 mm |
| EAN: | 4008158016825 |
| długość szczęk: | 120 mm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.35 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
