imadło stołowe 63mm, Bahco [834V-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:834V-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6145 pkt. |
Imadło ślusarskie Bahco 834V-2, wyprodukowane z wysokiej jakości staliwa, do różnego rodzaju prac modelarskich, elektronicznych czy ślusarskich.
Długość szczęk imadła 63 mm, maksymalny rozstaw szczęk wynosi 54 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.PROFESJONALNE IMADŁO STOŁOWE, 63MM, BAHCO [834V-2]:
- posiada mocny, trwały korpus wyprodukowany z wysokiej jakości staliwa,
- imadło z okrągłym rdzeniem,
- jest łatwe do zamontowania do stołu,
- istnieje możliwość wymiany szczęk (zapasowe szczęki [6040M/H] dostępne oddzielnie).
PARAMETRY TECHNICZNE IMADŁA BAHCO [834V-2]:
- długość szczęk: 63 mm,
- max. rozstaw szczęk [B]: 54 mm,
- max głębokość osadzenia materiału [D]: 47 mm,
- maksymalna grubość blatu [C]: 76,2 mm,
- długość imadła [L]: 220 mm,
- waga: 4,8 kg
| waga kg: | 4,8 kg |
| zakres roboczy: | 54 mm |
| EAN: | 7314150124992 |
| długość szczęk: | 63 mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.8 kg |
| długość opakowania: | 25.5 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 26.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
