imadło ślusarskie obrotowe 150mm, FACOM [1224.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:1224.150
2078,12zł brutto
1689,53zł netto
2803,30zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20781 pkt. |
Imadło ślusarskie, obrotowe firmy FACOM [1224.150] wykonane z żeliwa o dużej wytrzymałości i trwałości.
Długość stalowych szczęk 150mm daje możliwość pewnego łapania dużych elementów.
Imadło posiada obrotową podstawę, która zapewnia większą wygodę w czasie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne imadło ślusarskie obrotowe 150mm, FACOM [1224.150]:
- posiada mocny, trwały korpus wykonany z żeliwa,
- szczęki równoległe wymienne są bardzo wytrzymałe na zużycie, ich twardość to 56/62 HRc.
- imadło ma dodatkowe, wyjmowane szczęki w kształcie V do zaciskania rur, ich twardość to 45/50 HRc,
- imadło posiada system regulacji z 2 śrubami do kasowania luzów.
- ma regulowaną, obrotową podstawę, która zapewnia komfort pracy,
- wszystkie stalowe elementy konstrukcyjne są zabezpieczone,
- imadło w tylnej części posiada kowadło,
dane imadła firmy FACOM [1224.150]:
- długość szczęk: 150 mm,
- max. rozstaw szczęk: 200 mm,
- max głębokość osadzenia materiału: 94 mm,
- masa imadła: 20.63 kg.
- typ gwarancji: L (rękojmia na wady materiałowe bez ograniczenia w czasie).
Narzędzia Facom objęte są całkowitą gwarancją, bez ograniczenia w czasie!
| waga kg: | 20.628 kg |
| zakres roboczy: | 200 mm |
| EAN: | 3148519276237 |
| długość szczęk: | 150 mm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 20.628 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
