    90701003020-ZESTAW
2706,12zł brutto
2200,10zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 27061 pkt.
Imadło ślusarskie ze stopą magnetyczną + dodatkowe szczęki firmy Fein [90701003020-ZESTAW].
Magnes stały ma dwa zakresy pracy: 30% i 100%, maksymalna siła przyciągania to 7800N.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
imadło ślusarskie ze stopą magnetyczną + dodatkowe szczęki, Fein [90701003020-ZESTAW]:
  • ma wyjątkowo wąski magnes stały, który dopasowuje się do każdego stanowiska pracy,
  • wymienne szczęki równoległe, są bardzo wytrzymałe na zużycie,
  • zakres mocowania w imadle między szczękami to 108 mm, a szerokości szczęk 100 mm,
  • magnes stały ma dwa zakresy pracy: 30% i 100%
  • dodatkowo gratis szczęki 100x60mm do mocowania większych materiałów płaskich i okrągłych o średnicy do 100 mm 32422420010
dane imadła firmy Fein [90701003020-ZESTAW]:
  • długość szczęk: 100 mm,
  • wysokość szczęk: 40 mm,
  • max. rozstaw szczęk: 108 mm,
  • max głębokość osadzenia materiału: 94 mm,
  • masa imadła: 7,25 kg.
  • wymiary stopy magnetycznej: 212 x 70 mm,
  • siła mocowania magnetycznego 100%: 7800 N
waga kg: 7,25 kg
zakres roboczy: 108 mm
długość szczęk: 100 mm