Imadło ślusarskie obrotowe 125mm, Stanley [1-83-067]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-83-067
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 11 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4169 pkt. |
Imadło ślusarskie obrotowe, Stanley [1-83-067] wykonane z żeliwa o dużej wytrzymałości i trwałości.
Długość stalowych szczęk 125mm daje możliwość pewnego łapania dużych elementów.
Imadło posiada obrotową podstawę, która zapewnia większą wygodę w czasie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.imadło ślusarskie obrotowe 125mm, Stanley [1-83-067]
- posiada mocny, trwały korpus wykonany z żeliwa,
- wyposażone w stalowe szczęki,
- ma regulowaną, obrotową podstawę, która zapewnia komfort pracy,
- wszystkie stalowe elementy konstrukcyjne zabezpieczone chromem,
- imadło w tylnej części posiada kowadło,
PARAMETRY TECHNICZNE IMADŁA, STANLEY [1-83-067]
- długość szczęk: 125 mm,
- max. rozstaw szczęk: 129 mm,
- max głębokość osadzenia materiału: 68 mm,
- masa imadła: 10.2 kg,
| waga kg: | 10.2 kg |
| zakres roboczy: | 129 mm |
| EAN: | 3253561830679 |
| długość szczęk: | 125 mm |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 11 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
