Wkrętak TORX z rękojeścią typu T z funkcją przytrzymywania, TX25x200mm, Wera [05023376001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05023376001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 530 pkt. |
Profesjonalny wkrętak do śrub z gniazdem TORX, z rękojeścią typu "T", WERA typ 05023376001, przeznaczony do prac ze śrubami o gniazdach Torx, TX 25 o długości całkowitej 238 mm z funkcją przytrzymywania śruby na długim ramieniu.
Wkrętaki z rękojeścią T sprawdzają się wtedy kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania, szczególnie przydatna do tego jest krótka część, która umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego ramienia.
Rękojeść T firmy Wera ukształtowana jest ergonomicznie, bardzo dobrze przylega do dłoni pozwala to na wygodną pracę i maksymalne przenoszenie momentu obrotowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak TORX z rękojeścią typu T z funkcją przytrzymywania, TX25, Wera [05023376001]
- wkrętak z rękojeścią typu T do pokręcania i luzowania mocno zapieczonych wkrętów z gniazdem typu TORX,,
- krótkie ramię umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego
ramienia, - ergonomicznie ukształtowana rękojeść wypełnia całą dłoń, a miękkie, zaokrąglone zagłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia pomiędzy dłonią a rękojeścią,
- wkrętak wykonany w systemie "Take it easy" - łatwego wyszukiwania narzędzi: oznaczenie kolorystyczne rozmiaru,
- z funkcją przytrzymywania na długim ramieniu dla bezpiecznego przytrzymywania śruby na narzędziu
- końcówka Wera Black Point oraz specjalny proces hartowania zapewnia długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu.
parametry wkrętaka Wera [05023376001]
- rozmiar grota: TX25,
- długość długiego ramienia: 200 mm,
- długość krótkiego ramienia: 15 mm,
- długość rękojeści: 77 mm,
- szerokość rękojeści: 38 mm,
- długość całkowita: 238 mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 5 mm
- waga: 58 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 238 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 4013288208309 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX25 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.064 kg |
| długość opakowania: | 23.6 cm |
| szerokość opakowania: | 9.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
