Wkrętak flagowy TORX PLUS, 6IP x 62mm, Wera [05026360001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05026360001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 217 pkt. |
Profesjonalny wkrętak flagowy do śrub z gniazdem TORX PLUS®, WERA 05026360001 w rozmiarze 6IP, o długości całkowitej 62 mm.
Końcówka Black Laser posiada długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu. Wielokomponentowa rękojeść o specjalnym kształcie ułatwia pokręcanie, zwłaszcza podczas montażu małych wkrętów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak flagowy TORX PLUS®, 6IP, Wera [05026360001]:
- wkrętak flagowy do wkrętów z gniazdem TORX PLUS®,
- przenosi wysokie momenty obrotowe podczas montażu małych wkrętów,
- końcówka Wera Black Laser posiada długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu,
- wielokomponentowa rękojeść o specjalnym kształcie ułatwia pokręcanie,
- wkrętaki flagowe znajdują szczególne zastosowanie przy wymianie płytek skrawających.
Parametry wkrętaka flagowego TORX PLUS®, 6IP, Wera [05026360001]:
- rozmiar grota: 6IP,
- długość trzpienia: 33 mm,
- długość całkowita: 62 mm,
- średnica trzpienia: 3 mm,
- waga: 5 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 62 mm |
| długość części roboczej: | 33 mm |
| EAN: | 4013288093561 |
| typ grotu: | Torx Plus |
| rozmiar grota: | 6IP |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 6.2 cm |
| szerokość opakowania: | 2.2 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
