wkrętak do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX20, Kraftform, Wera [05028010001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05028010001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 326 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX20 firmy WERA [05028010001], z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Końcówka Black Point oraz specjalny proces hartowania zwiększają odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu zapewniając długi okres użytkowania.
Wkrętaki wykonany zgodnie z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru.
Wysokiej jakości wkrętak do śrub z gniazdem Torx, TX20, serii Kraftform Wera [05028010001]:
- wkrętak Torx serii Kraftform z okrągłym trzpieniem, niklowany, wyposażony w końcówkę Black Point,
- końcówka Black Point oraz specjalny proces hartowania zwiększają odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu i zapewniając długi okres użytkowania,
- system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
parametry wkrętaka TX20 Wera [05028010001]
- rozmiar grota: TX20,
- długość trzpienia (klingi): 100 mm,
- długość rękojeści: 98 mm,
- długość całkowita: 198 mm,
- średnica klingi: 4,5 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 198 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 4013288004246 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.058 kg |
| długość opakowania: | 19.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
