wkrętak do śrub typu TORX TX15 serii ERGO, Bahco [BE-8915]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8915
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 370 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub typu Torx TX15 firmy BAHCO model BE-8915, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść wkrętaka BE-8915 zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak do śrub TORX TX15 ERGO Bahco [BE-8915]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
parametry wkrętaka Bahco BE-8915
- typ grota: TORX
- rozmiar grota: TX15
- długość grota: 100 mm
- długość rękojeści: 122 mm
- grubość rękojeści: 27 mm
- długość całkowita wkrętaka: 222 mm
- waga: 57 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 222 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150027774 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX15 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
