wkrętak do śrub TORX T10, BAHCOFIT [B194.010.075]
-
Producent:
-
Kod producenta:B194.010.075
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 203 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny T10 x 75mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B194.010.075].
Wkrętak posiada ergonomiczne, dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak Torx do śrub TX10 Bahco [B194.010.075]
- wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
- dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
- końcówka wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona.
- dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
- trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka do pobijania Bahco [B194.010.075]
- rozmiar grota: TX10
- długość trzpienia (klingi): 75 mm
- długość rękojeści: 95 mm
- długość całkowita: 170 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 170 mm |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314150278329 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX10 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.036 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
