    B194.020.100
20,64zł brutto
16,78zł netto
Cena punktowa: 206 pkt.
profesjonalny wkrętak ręczny T20 x 100mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B194.020.100].
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak Torx do śrub TX20 Bahco [B194.020.100]
  • wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
  • dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
  • dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
  • trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka do pobijania Bahco [B194.020.100]
  • rozmiar grota: TX20
  • długość trzpienia (klingi): 100 mm
  • długość rękojeści: 95 mm
  • długość całkowita: 195 mm
  • waga: 195 g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 195 mm
długość części roboczej: 100 mm