wkrętak do śrub TORX T20 BAHCOFIT [B194.020.100]
-
Producent:
-
Kod producenta:B194.020.100
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 206 pkt. |
profesjonalny wkrętak ręczny T20 x 100mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B194.020.100].
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak Torx do śrub TX20 Bahco [B194.020.100]
- wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
- dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
- końcówka wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona.
- dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
- trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka do pobijania Bahco [B194.020.100]
- rozmiar grota: TX20
- długość trzpienia (klingi): 100 mm
- długość rękojeści: 95 mm
- długość całkowita: 195 mm
- waga: 195 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 195 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150278343 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.043 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
