wkrętak do śrub typu TORX TX25 serii ERGO, Bahco [BE-8925]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8925
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 400 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub typu Torx TX25 firmy BAHCO model BE-8925, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść wkrętaka BE-8925 zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak do śrub TORX TX25 ERGO Bahco [BE-8925]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
parametry wkrętaka Bahco BE-8925
- typ grota: TORX
- rozmiar grota: TX25
- długość grota: 125 mm
- długość rękojeści: 122 mm
- grubość rękojeści: 27 mm
- długość całkowita wkrętaka: 247 mm
- waga: 70 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 247 mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314150027798 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX25 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
