wkrętak do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX7, Kraftform, Wera [05028002001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05028002001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 310 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX7 firmy WERA [05028002001], z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Końcówka Black Point oraz specjalny proces hartowania zwiększają odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu zapewniając długi okres użytkowania.
Wkrętaki wykonany zgodnie z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru.
Wysokiej jakości wkrętak do śrub z gniazdem Torx, TX7, serii Kraftform Wera [05028002001]:
- wkrętak Torx serii Kraftform z okrągłym trzpieniem, niklowany, wyposażony w końcówkę Black Point,
- końcówka Black Point oraz specjalny proces hartowania zwiększają odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu i zapewniając długi okres użytkowania,
- system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
parametry wkrętaka TX7 Wera [05028002001]
- rozmiar grota: TX7 ,
- długość trzpienia (klingi): 60 mm,
- długość rękojeści: 70 mm,
- długość całkowita: 130 mm,
- średnica klingi: 3,5 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 130 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 4013288004192 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX7 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 2.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
