wkrętak do śrub z gniazdem Torx T10 z zabierakiem Irazola firmy BAHCO [027.010.075]
-
Producent:
-
Kod producenta:027.010.075
| Dostawa |
Profesjonalny wkrętak ręczny T10 x 75mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii Irazola [027.010.075] przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści sprawia, że praca tymi wkrętakami jest bardzo wygodna.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak do śrub z gniazdem Torx T10 i z zabierakiem Irazola firmy BAHCO [027.010.075]:
- wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
- dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
- końcówka wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu,
- dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
- trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- posiada zintegrowany otwór w rękojeści do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka z zabierakiem Bahco [027.010.075]:
- rozmiar grota: TX10
- długość trzpienia (klingi): 75 mm
- długość rękojeści: 100 mm
- długość całkowita: 175 mm
- waga: 38 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 175 mm |
| waga: | 38 g |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 8412814027104 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX10 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
