wkrętak do śrub typu TORX TX30 serii ERGO, Bahco [BE-8930]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8930
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 504 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub typu Torx TX30, BAHCO BE-8930, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść wkrętaka BE-8930 zapewnia pewny i wygodny chwyt. Czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór potrzebnego do pracy narzędzia.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra, jest w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub TORX TX30 ERGO Bahco [BE-8930]:
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku - konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni,
- zewnętrzna część rękojeści jest wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką,
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- trzpień został wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, jest w całości hartowany, z czernioną końcówką,
- identyfikację rozmiaru wkrętaka ułatwia kolorowe oznaczenie na rękojeści,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się i upadkowi np. ze stołu roboczego.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [BE-8930]:
- typ grota: TORX,
- rozmiar grotu: TX30,
- długość grotu: 150 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 272 mm,
- waga: 119 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 272 mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314150027811 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX30 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
