    B194.009.075
19,91zł brutto
16,19zł netto
Cena punktowa: 199 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX9x75mm Bahco B194.009.075 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX9 Bahco [B194.009.075]:
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.009.075]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T9,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 38 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 38 g
długość części roboczej: 75 mm