wkrętak do śrub TORX T6x75mm BAHCOFIT BAHCO [B194.006.075]
-
Producent:
-
Kod producenta:B194.006.075
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 197 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX6x75mm Bahco B194.006.075 z serii BAHCOFIT.
Ergonomiczna, dwukomponentowa, antypoślizgowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę.
Trzon wkrętaka został wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, ma oksydowaną na czarno końcówkę, co zwiększa trwałość i precyzję narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak ręczny do śrub Torx TX6 Bahco [B194.006.075]:
- najwyższej jakości grot i rękojeść serii BahcoFit sprawdzają się doskonale w przemysłowych zastosowaniach,
- trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę,
- pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
- identyfikację rozmiaru i rodzaju śruby ułatwiają oznaczenia na rękojeści - numer seryjny i rodzaj końcówki jest wybity laserowo.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B194.006.075]:
- typ grota: TORX,
- rozmiar grota: T6,
- długość grota: 75 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
- waga: 36 g
| długość całkowita: | 170 mm |
| waga: | 36 g |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314150278282 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX6 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.036 kg |
| długość opakowania: | 21.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
