    B194.006.075
19,70zł brutto
16,02zł netto
Cena punktowa: 197 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX6x75mm Bahco B194.006.075 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX6 Bahco [B194.006.075]:
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B194.006.075]:
  • typ grota: TORX,
  • rozmiar grota: T6,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 36 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 36 g
długość części roboczej: 75 mm