    B194.005.075
21,03zł brutto
17,10zł netto
Cena punktowa: 210 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX5x75mm Bahco B194.005.075 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX5 Bahco [B194.005.075]:
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.005.075]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T5,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 36 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 36 g
długość części roboczej: 75 mm