    B194.004.075
21,90zł brutto
17,80zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 219 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX4x75mm Bahco B194.004.075 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX4 Bahco [B194.004.075]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.004.075]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T4,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 36 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 36 g
długość części roboczej: 75 mm