    B194.045.150
24,52zł brutto
19,94zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 245 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX45x150mm Bahco B194.045.150 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX45 Bahco [B194.045.150]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.045.150]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T45,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
  • waga: 143 g
długość całkowita: 267 mm
waga: 143 g
długość części roboczej: 150 mm