wkrętak do śrub TORX T40x150mm BAHCOFIT BAHCO [SB194.040.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:SB194.040.150
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 247 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX40x150mm Bahco SB194.040.150 z serii BAHCOFIT, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Ergonomiczna, dwukomponentowa, antypoślizgowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę.
Trzon wkrętaka został wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, ma oksydowaną na czarno końcówkę, co zwiększa trwałość i precyzję narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak ręczny do śrub Torx TX40 Bahco [SB194.040.150]:
- najwyższej jakości grot i rękojeść z serii BahcoFit sprawdzają się doskonale w przemysłowych zastosowaniach,
- trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę,
- pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
- identyfikację rozmiaru i rodzaju śruby ułatwiają oznaczenia na rękojeści - numer seryjny i rodzaj końcówki jest wybity laserowo,
- wkrętak dostarczany jest z plastikową zawieszką.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [SB194.040.150]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar grota: T40,
- długość grota: 150 mm,
- długość rękojeści: 117 mm,
- grubość rękojeści: 34 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
- waga: 129 g,
- opakowanie: zawieszka
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 267 mm |
| waga: | 129 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| opakowanie: | zawieszka |
| EAN: | 7314150282739 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX40 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.129 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
