    SB194.040.150
24,67zł brutto
20,06zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Cena punktowa: 247 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX40x150mm Bahco SB194.040.150 z serii BAHCOFIT, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX40 Bahco [SB194.040.150]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
  • wkrętak dostarczany jest z plastikową zawieszką.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [SB194.040.150]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T40,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
  • waga: 129 g,
  • opakowanie: zawieszka
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 267 mm
waga: 129 g
długość części roboczej: 150 mm