wkrętak do śrub Torx T40 z zabierakiem Irazola firmy BAHCO [027.040.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:027.040.150
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 600 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny T40 x 150mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii Irazola [027.040.150] przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści sprawia, że praca tymi wkrętakami jest bardzo wygodna.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak do śrub Torx T40 z zabierakiem Irazola firmy BAHCO [194.040.150]:
- wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
- dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
- końcówka wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu,
- dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
- trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- posiada zintegrowany otwór w rękojeści do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka z zabierakiem Bahco [194.040.150]:
- rozmiar grota: TX40
- długość trzpienia (klingi): 150 mm
- długość rękojeści: 145 mm
- długość całkowita: 295 mm
- waga: 233 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 295 mm |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 8412814027401 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX40 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.225 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
