wkrętak do śrub Torx T40 BAHCOFIT [B194.040.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:B194.040.150
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 228 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny T40 x 150mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B194.040.150].
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak Torx do śrub TX40 Bahco [B194.040.150]
- wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
- dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
- końcówka wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona.
- dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
- trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka do pobijania Bahco [B194.040.150]
- rozmiar grota: TX40
- długość trzpienia (klingi): 150 mm
- długość rękojeści: 117 mm
- długość całkowita: 267 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 267 mm |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 7314150278381 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX40 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.124 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
