    SB194.030.150
20,81zł brutto
16,92zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Cena punktowa: 208 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX30x150mm Bahco SB194.030.150 z serii BAHCOFIT, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX30 Bahco [SB194.030.150]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
  • wkrętak dostarczany jest z plastikową zawieszką.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [SB194.030.150]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T30,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 267 mm,
  • waga: 97 g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 267 mm
długość części roboczej: 150 mm