    B194.030.150
27,07zł brutto
22,01zł netto
Cena punktowa: 271 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny T30 x 150mm do śrub Torx firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B194.030.150].
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak Torx do śrub TX30 Bahco [B194.030.150]
  • wygodny użytkowaniu dzięki dwukomponentowej rękojeści wykonanej w ponad 75% z gumy,
  • dzięki pionowym żłobieniom antypoślizgowym na rękojeści jest pewny chwyt,
  • dzięki oznaczeniom na rękojeści jest łatwa identyfikacja rozmiaru i rodzaju śruby,
  • trzon wkrętaka wykonany jest z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka do pobijania Bahco [B194.030.150]
  • rozmiar grota: TX30
  • długość trzpienia (klingi): 150 mm
  • długość rękojeści: 117 mm
  • długość całkowita: 267 mm
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 267 mm
długość części roboczej: 150 mm