    B194.027.125
22,63zł brutto
18,40zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 226 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX27x125mm Bahco B194.027.125 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX27 Bahco [B194.027.125]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.027.125]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T27,
  • długość grota: 125 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 230 mm,
  • waga: 73 g
długość całkowita: 230 mm
waga: 73 g
długość części roboczej: 125 mm