    B194.025.125
22,05zł brutto
17,93zł netto
Cena punktowa: 220 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX25x125mm Bahco B194.025.125 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX25 Bahco [B194.025.125]:
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.025.125]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T25,
  • długość grota: 125 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 230 mm,
  • waga: 72 g
długość całkowita: 230 mm
waga: 72 g
długość części roboczej: 125 mm