    B194.015.100
20,44zł brutto
16,62zł netto
Cena punktowa: 204 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX15x100mm Bahco B194.015.100 z serii BAHCOFIT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny do śrub Torx TX15 Bahco [B194.015.100]:
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.015.100]:
  • typ grota: Torx,
  • rozmiar grota: T15,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 44 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 44 g
długość części roboczej: 100 mm