wkrętak do śrub TORX T15x100mm BAHCOFIT BAHCO [B194.015.100]
-
Producent:
-
Kod producenta:B194.015.100
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 204 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub Torx TX15x100mm Bahco B194.015.100 z serii BAHCOFIT.
Ergonomiczna, dwukomponentowa, antypoślizgowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę.
Trzon wkrętaka został wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, ma oksydowaną na czarno końcówkę, co zwiększa trwałość i precyzję narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak ręczny do śrub Torx TX15 Bahco [B194.015.100]:
- najwyższej jakości grot i rękojeść z serii BahcoFit sprawdzają się doskonale w przemysłowych zastosowaniach,
- trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę,
- pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
- identyfikację rozmiaru i rodzaju śruby ułatwiają oznaczenia na rękojeści - numer seryjny i rodzaj końcówki jest wybity laserowo.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [B194.015.100]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar grota: T15,
- długość grota: 100 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
- waga: 44 g
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 44 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150278336 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX15 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.044 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
