wiertarka kątowa akumulatorowa 40V max Makita [DA001GM101] 4,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:DA001GM101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29013 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 40V max MAKITA DA001GM101, z serii XGT, w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem 4,0Ah i ładowarka, pakowana w kartonie.
2-biegowa wiertarka przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Wyposażona w bezszczotkowy silnik BLDC i wykonana zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu jest odporna na pył i wilgoć, dzięki czemu nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WIERTARKA KĄTOWA 40V max MAKITA [DA001GM101]:
- przeznaczona jest do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych,
- z mechaniczną przekładnią 2-biegową,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- zastosowanie technologii XPT sprawia, że wiertarkę cechuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- wiertarka automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obroty podczas pracy dzięki zastosowaniu technologii ADT,
- z regulacją prędkości obrotowej przy pomocy spustu włącznika,
- posiada ogranicznik momentu obrotowego,
- obroty w prawo / lewo,
- włącznik zasilania z funkcją automatycznego wyłączania po czasie 5 minut - jeśli spust włącznika nie zostanie uruchomiony,
- wiertarka posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów
- uchwyt wiertarski na kluczyk,
- przedni uchwyt regulowany jest w zakresie od 0° do 112,5°,
- dwie zintegrowane diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania zapewniają oświetlenie miejsca roboczego,
- w tej wersji wiertarka dostarczana jest z 1 akumulatorem 4,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
DANE TECHNICZNE WIERTARKI KĄTOWEJ MAKITA [DA001GM101]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ obsługiwanych akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 400 obr./min,
- bieg 2: 0-1500 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło:
- bieg 1: 50 mm
- bieg 2: 50 mm
- sednik:
- bieg 1: 118 mm
- bieg 2: 65 mm
- otwornica:
- bieg 1: 159 mm
- bieg 2: 105 mm
- wiertło:
- zakres mocowania: 2 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 566 mm,
- waga (EPTA): 5,6 - 6,2 kg
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WIERTARKI MAKITA [DA001GM101]:
- akumulator BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) XGT: [191B26-6]
- ładowarka DC40RA XGT: [191E07-8],
- hak do zawieszenia narzędzia: [127811-9],
- uchwyt przedni: [458431-1],
- uchwyt boczny,
- uchwyt wiertarski na kluczyk: [763250-5],
- klucz imbusowy 6: [783204-6],
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 6,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,6 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) XGT: [191B26-6] ładowarka DC40RA XGT: [191E07-8], hak do zawieszenia narzędzia: [127811-9], uchwyt przedni: [458431-1], uchwyt boczny, uchwyt wiertarski na kluczyk: [763250-5], klucz imbusowy 6: [783204-6], kluczyk do uchwytu wiertarskiego, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 50 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 566 mm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 2,0-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381742634 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 63 cm |
| szerokość opakowania: | 39.2 cm |
| wysokość opakowania: | 19.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
