wiertarka kątowa akumulatorowa Makita [DDA460Z] 18V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DDA460Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12786 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 2 x 18 V MAKITA model DDA460Z, w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki, pakowana w karton.
2-biegowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Zasilana 2 akumulatorami 18 V gwarantuje moc porównywalną z urządzeniami sieciowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 2x18V LI-ION MAKITA DDA460Z
- przeznaczone do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych,
- zasilana 2 akumulatorami 18 V - moc porównywalna z urządzeniami sieciowymi,
- 2-biegowa,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- zastosowanie technologii XPT sprawia, że wiertarkę cechuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- wiertarka automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obroty podczas pracy dzięki zastosowaniu technologii ADT,
- ogranicznik momentu obrotowego,
- regulacja prędkości obrotowej,
- obroty w prawo / lewo,
- hamulec elektroniczny,
- włącznik zasilania z funkcją automatycznego wyłączania po czasie 5 minut - jeśli spust włącznika nie zostanie uruchomiony,
- dwie zintegrowane diody LED - oświetlenie miejsca roboczego,
- uchwyt wiertarski na kluczyk,
- przedni uchwyt regulowany w zakresie od 0° do 112,5°,
- osłona na akumulatory oraz dłonie użytkownika chroni przed uderzeniem w obrabiany materiał podczas pracy,
- w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA460Z:
- napięcie zasilania: 2 x 18 V,
- typ obsługiwanych akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 500 obr./min,
- bieg 2: 0-1400 obr./min.
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło bieg 1: 50 mm
- wiertło bieg 2: 50 mm
- sednik bieg 1: 118 mm
- sednik bieg 2: 65 mm
- otwornica bieg 1: 159 mm
- otowrnica bieg 2: 105 mm
- zakres mocowania: 2 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 608 mm,
- waga (EPTA): 5,7 - 6,4 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA460Z
- uchwyt wiertarski na kluczyk: 763250-5,
- klucz imbusowy 6: 783204-6,
- uchwyt boczny,
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego,
- uchwyt przedni
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski na kluczyk: 763250-5, klucz imbusowy 6: 783204-6, uchwyt boczny, kluczyk do uchwytu wiertarskiego, uchwyt przedni |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 50 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1400 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 608 mm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 2,0-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381859028 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.6 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
