    DA332DSAE
Promocja -3%
778,04zł brutto
632,56zł netto
798,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 7780 pkt.
Profesjonalna akumulatorowa wiertarka kątowa Li-Ion 10,8V Makita model DA332DSAE, wyposażona w dwa akumulatory 2,0Ah  BL1020 i ładowarkę DC10SA. Pakowana w walizce.
Nowa konstrukcja wiertarki kątowej z akumulatorami w technologii Li-Ion 10,8V zapewnia łatwą i wygodna pracę nawet w trudno dstępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa wiertarka kątowa Makita DA332DSAE:
  • wiertarka kątowa DA332DSAE zasilana jest akumulatorem 10,8 V do pracy w trudno dostępnych miejscach
  • wyposażona technologia CXT - Compact Extreme Technology
  • posiada ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, który pokryty został antypoślizgową gumą,
  • mała wysokość przekładni - tylko 63 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni,
  • wyposażona jest w uchwyt wiertarski na kluczyk,
  • wiertarka kątowa DA332DSAE posiada regulację prędkości obrotowej,
  • ma wygodną do operowania dźwignia zmiany kierunku obrotów, oraz dużą dźwignię włącznika,
  • posiada diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
  • w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce.
DANE TECHNICZNE WIERTARKI KĄTOWEJ MAKITA DA332DZ:
  • napięcie zasilania10,8 V (12 V max),
  • pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
  • obsługiwane akumulatory1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • typ akumulatorów: Li-ion,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1100 obr./min,
  • maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 12 mm,
  • zakres mocowania: 1,5 - 10 mm,
  • wymiary: 332 mm,
  • waga (EPTA): 1,2 - 1,3 kg,
Wyposażenie wiertarki DA332DSAE:
  • uchwyt wiertarski kluczyowy,
  • 2 x akumulator 10,8V Li-Ion, 2,0Ah [BL1020B],
  • ładowarka uniwersalna DC10SA,
  • walizka,
  • instrukcja obsługi.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 10,8 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,2 kg
na wyposażeniu: wiertarka kątowa DA332, uchwyt wiertarski kluczyowy, 2 x akumulator 10,8V Li-Ion, 2,0Ah [BL1020B], ładowarka uniwersalna DC10SA, walizka,
max średnica wiercenia w drewnie: 12 mm
max średnica wiercenia w stali: 10 mm
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł 332 mm
liczba biegów: 1
zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-10 mm
rodzaj uchwytu wiertarskiego : kluczykowy
opakowanie: walizka
EAN: 088381850889
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V