Akumulatorowa wiertarka kątowa 18V FLEXVOLT ADVANTAGE DeWalt [DCD444N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD444N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12461 pkt. |
Akumulatorowa wiertarka kątowa 18V Li-Ion DeWALT DCD444N z serii XR, wykonana w w technologii FLEXVOLT ADVANTAGE, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Bardzo mocna wiertarka kątowa DCD444 dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu doskonale sprawdza się przy wierceniu dużymi średnicami wierteł i otwornic w murze, cegle, gazobetonie, drewna, sklejce czy płytach wiórowych.
Nowoczesna wiertnica kątowa DeWalt DCD444 z elektronicznym sprzęgłem i system "E-Clutch to Perform i Protect™", który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i sterowania.
Mocny, trwały silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność pracy, a 1-biegowa przekładnia i płynna regulacja prędkości obrotowej zapewnia dużą precyzję przy wierceniu.
Wiertarka kątowa DCD444 przeznaczona jest do ciężkich prac w budownictwie czy przemyśle.
AKUMULATOROWA WIERTARKA KĄTOWA LI-ION XR FLEXVOLT ADVANTAGE™ 18V DEWALT DCD444N-XJ:
- narzędzia serii XR 18V wykonane w technologii FLEXVOLT ADVANTAGE, współpracują z akumulatorami serii XR 18V i FLEXVOLT 54V,
- dopiero po zastosowaniu akumulatorów serii FLEXVOLT 54V narzędzia serii XR 18 V z technologią FLEXVOLT ADVANTAGE, wykorzystują nową technologię dzięki której zwiększają swą moc,
- w narzędziu z nową technologią zastosowano:
-nowy wydajniejszy silnik bezszczotkowy serii BL51 LR,
-nowy procesor z oprogramowaniem identyfikującym typ akumulatora i pozwalający na pobór większego prądu z akumulatorów FLEXVOLT 54V,
-nowy moduł elektroniki optymalizujący pracę całego narzędzia, a nowy inteligentny spust bardzo precyzyjnie pozwala regulować prędkość narzędzia,
- zastosowanie akumulatora DCB546 serii FLEXVOLT 6 Ah w porównaniu z akumulatorem DCB184 18 V XR 5 Ah zwiększa znacząco moc wiertarki kątowej DCD444,
- wiertarka kątowa wyposażona jest w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego 18V zapewniający większą moc i wydłużony czas pracy,
- przeznaczona do ciężkich prac w budownictwie czy przemyśle,
- posiada uchwyt górny i dwupozycyjny boczny dla zwiększenia bezpieczeństwa i pewności chwytu,
- wiertarka wyposażona jest w System E-Clutch®, który wyłącza narzędzie w sytuacji zakleszczenia / zatrzymania wiertła
- obudowa z metalową przekładnią zapewnia trwałość w miejscu pracy i większą niezawodność,
- duży wyłącznik pozwala na swobodną pracę w różnych pozycjach,
- 1-biegowa przekładnia i płynna regulacja prędkości obrotowej daje dużą precyzję przy wierceniu,
- ochrona przed zapyleniem,
- niski poziom wibracji bez obniżenia wydajności,
- dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu doskonale sprawdza się przy wierceniu dużymi średnicami wierteł, dużych otworów w drewnie, sklejce czy płytach wiórowych,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY WIERTARKI KĄTOWEJ DEWALT DCD444N-XJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- maksymalny moment obrotowy: 269 Nm,
- prędkość bez obciążenia: 0-1250 obr / min,
- uchwyt wiertarski: 13 mm,
- waga: 7 kg,
- wymiary: 190 x 535 mm,
Wyposażenie wiertarki kątowej DeWalt DCD444N
- kluczykowy uchwyt wiertarski 1-13mm,
- kluczyk do głowicy wiertarskiej
- rękojeść górna
- rękojeść boczna
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 7 kg |
| na wyposażeniu: | klucz do głowicy wiertarskiej, rękojeść górna i boczna |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 102 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1250 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1250 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048806371 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.17 kg |
| długość opakowania: | 47.00 cm |
| szerokość opakowania: | 22.00 cm |
| wysokość opakowania: | 13.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
