wiertarka kątowa akumulatorowa Makita [DDA450ZK] 18V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DDA450ZK
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10580 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18 V MAKITA DDA450ZK, w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki, pakowana w walizce.
Wiertarko-wkrętarka 2 biegowa, przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Dobrze wyważona, lekka konstrukcja wiertarki zapewnia wygodne manewrowanie oraz precyzję pracy.
AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V LI-ION MAKITA DDA450ZK:
- zasilana 1 akumulatorem 18V,
- przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych,
- z mechaniczną przekładnią 2biegową,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana technologii XPT, co sprawia, że wiertarkę cechuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- z regulacją prędkości obrotowej za pomocą spustu włącznika,
- posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- z uchwytem wiertarskim na kluczyk,
- posiada dwie zintegrowane diody LED oświetlające miejsce robocze,
- lekka konstrukcja wiertarki zapewnia wysoką manewrowalność i wygodę użytkowania,
- przedni uchwyt poprawia wygodę oraz precyzję pracy,
- z hakiem do zawieszenia,
- w tej wersji wiertarka dostarczana w walizce, bez akumulatorów, ładowarki.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA450ZK:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ obsługiwanych akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 450 obr./min,
- bieg 2: 0 - 1400 obr./min.
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło bieg 1: 38 mm
- wiertło bieg 2: 38 mm
- sednik bieg 1: 65 mm
- sednik bieg 2: 50 mm
- otwornica bieg 1: 127 mm
- otowrnica bieg 2: 101 mm
- zakres mocowania: 2 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 434 mm,
- waga (EPTA): 3,2 - 3,5 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA450ZK:
- uchwyt boczny: 158237-4,
- uchwyt wiertarski na kluczyk,
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego,
- uchwyt do kluczyka wiertarskiego,
- uchwyt przedni,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: 158237-4, uchwyt wiertarski na kluczyk, kluczyk do uchwytu wiertarskiego, uchwyt do kluczyka wiertarskiego, uchwyt przedni, |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1400 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 434 mm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 2,0-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381741972 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7 kg |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 13.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
