akumulatorowa wiertarka kątowa 10,8V Makita [DA333DSAE] Li-Ion, 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DA333DSAE
768,93zł brutto
625,15zł netto
788,96zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7689 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa wiertarka kątowa Li-Ion 10,8V z szybkomocującym uchwytem wiertarskim Makita model DA333DSAE, wyposażona w dwa akumulatory 2,0Ah BL1020 i ładowarkę DC10SA. Pakowana w walizce.
Nowa konstrukcja wiertarki kątowej z akumulatorami w technologii Li-Ion 10,8V zapewnia łatwą i wygodna pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa wiertarka kątowa Makita DA333DSAE:
- wiertarka kątowa DA333DSAE zasilana jest akumulatorem 10,8 V do pracy w trudno dostępnych miejscach
- wyposażona technologia CXT - Compact Extreme Technology
- posiada ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, który pokryty został antypoślizgową gumą,
- mała wysokość przekładni - tylko 84 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni,
- wyposażona jest w uchwyt wiertarski szybkomocujący,
- wiertarka kątowa DA333DSAE posiada regulację prędkości obrotowej,
- ma wygodną do operowania dźwignia zmiany kierunku obrotów, oraz dużą dźwignię włącznika,
- posiada diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce.
DANE TECHNICZNE WIERTARKI KĄTOWEJ MAKITA DA333DZ:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1100 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 12 mm,
- zakres mocowania: 0,8 - 10 mm,
- wymiary: 332 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,4 kg,
Wyposażenie wiertarki DA333DSAE:
- uchwyt wiertarski szybkomocujący,
- 2 x akumulator 10,8V Li-Ion, 2,0Ah [BL1020B],
- ładowarka uniwersalna DC10SA,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | wiertarka kątowa DA333 uchwyt wiertarski szybkomocujący, 2 x akumulator 10,8V Li-Ion, 2,0Ah [BL1020B], ładowarka uniwersalna DC10SA, walizka, |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 12 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1100 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 332 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381851053 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.95 kg |
| długość opakowania: | 43 cm |
| szerokość opakowania: | 26 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
