wiertarka kątowa akumulatorowa Makita [DDA350Z] 18V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DDA350Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6654 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 18 V MAKITA model DDA350Z, w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki, pakowana w karton.
Wiertarko-wkrętarka przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Jej małe rozmiary - 66 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni - sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V LI-ION MAKITA DDA350Z:
- przeznaczone do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych,
- małe rozmiary - 66 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w trudno dostępnych miejscach,
- 4-biegunowy silnik prądu stałego, lekki i kompaktowy,
- regulacja prędkości obrotowej,
- trwała obudowa przekładni - aluminiowa,
- obroty w prawo / lewo,
- hamulec elektroniczny,
- dioda LED - zapewnia oświetlenie miejsca roboczego,
- uchwyt wiertarski na kluczyk,
- w tej wersji bez akumulatorów, ładowarki.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA350Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- Typ akumulatorów: Li-ion,
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1800 obr./min,
- Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
- Zakres mocowania: 1,5 - 10 mm,
- Wymiary (długość całkowita): 314 mm,
- Waga (EPTA): 1,5 - 1,7 kg,
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki).
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDA350Z
- uchwyt wiertarski na haczyk 10mm 763174-5
- uchwyt boczny 153489-2
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski na kluczyk 10mm [763174-5], kluczyk do uchwytu wiertarskiego [763415-9], uchwyt boczny [153489-2], |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1800 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 314 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381667845 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.5 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 9 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
