profesjonalna siekiera do cięcia 600mm Bahco [FGS-1.0-600]
-
Producent:
-
Kod producenta:FGS-1.0-600
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1246 pkt. |
Profesjonalna siekiera firmy Bahco typ FGS-1.0-600 służąca do ścinania drzew, obcinania gałęzi lub rozbijania niewielkich pni. Długość siekiery 600 mm.
Siekiery Bahco używane są przez profesjonalistów w Skandynawii czy Niemczech - cenione za wysoką jakość ostrzy i wytrzymałe rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do cięcia Bahco FGS-1.0-600
- siekiera FGS-1.0-600 służy do ścinania drzew i obcinania gałęzi
- lekko poszerzające się ostrze wykonane z wysokiej jakości stali, zgodnie z norma DIN17200, pozwala na czyste i szybkie cięcie drewna
- rękojeść lekko wygięta, wykonana z drewna jesionowego zabezpieczona ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego, wyposażona w otwór do zawieszenia
Dane siekiery Bahco FGS-1.0-600
- długość całkowita: 600mm
- waga całkowita: 1,33kg
- długość trzonka: 600mm,
- wymiary obucha: ,
- długość ostrza: ,
- waga głowicy siekiery: 1,0kg
Siekiera FGS-1,0-600 dostarczana jest z hakiem u nasady trzonka umożliwiającym zawieszenie.
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Do siekier Bahco dostępne są oryginalne rękojeści zapasowe; do modelu FGS-1,0-600 można zamówić rękojeść zapasową SH-FGS-600.
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga kg: | 1,0 kg |
| EAN: | 7311518123796 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 1.320 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
