ucinaki ukośne 20º serii RX Flush, Ergo, rozmiar S 134,5mm, BAHCO [RX 8211]
-
Producent:
-
Kod producenta:RX 8211
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3781 pkt. |
Profesjonalne ucinaki ukośne ostrze odchylone pod kątem 20o, krótkie z główką Angle LINDSTROM produkowane dla BAHCO model RX 8211 Flush do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce. Rozmiar rękojeści S (Small).
Posiadają rękojeści ESD, które nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych, wykonana z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych.
Ucinaki ukośne RX 8211 Flush mają zakres cięcia od 0,2 mm do 1,2 mm
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ucinaki ukośne 20º z główką Angle LINDSTROM model RX 8211 Flush firmy BAHCO:
- ucinaki ukośne mają część tnącą ustawioną pod kątem 20º RX 8211 Flush mają zakres cięcia od 0,2 mm do 1,2 mm dla drutu miedzianego,
- przeznaczone są do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce,
- wykonane z wysokiej jakości stal stopowej i czernione,
- narzędzia ręczne PRECYZYJNE powstają wyłącznie dzięki bardzo dużej dokładności i odpowiedniemu procesowi kontroli,
- część tnąca nazywana FLUSH daje prawie płaskie cięcie (z minimalną Fazą) z jeszcze mniejszą wysokością i mniejszą całkowitą powierzchnią (pokazane na rysunku) w porównaniu do MICRO-BEVEL,
- rękojeści ESD - nie przyjmujące żadnych ładunków- wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, są dielektrykiem
- dzięki sterowanemu numerycznie procesowi szlifowania zapewniona jest dokładność kątów krawędzi tnących, oraz ich powtarzalność,
- precyzyjny proces hartowania indukcyjnego krawędzi tnących zapewnia twardość na poziomie 63-65 HRc, a dołączona śruba minimalizuje tarcie i maksymalizuje równość cięcia,
- ucinaki wyposażone są w wyjmowaną sprężynę powrotną, ograniczającą naprężenia. Sprężynę można ustawiać w trzech różnych pozycjach,
parametry techniczne ucinaka RX 8211:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,2-1,2 mm (0.01"-0.05"),
- typ krawędzi tnących: Flush,
- kształt głowicy: Angle,
- rozmiar ucinaków: S (Small)
- długość całkowita A: 134,5 mm (5.29"),
- długość ostrzy B: 9,5 mm (0.37"),
- szerokość głowicy tnącej C: 10,0 mm (0.39"),
- wysokość głowicy tnącej D: 6,0 mm (0.24"),
- wymiar G: 4,1 mm (0,16"),
- waga: 70 g.
| długość całkowita: | 134,5 mm |
| waga: | 70 g |
| EAN: | 7314150103188 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,2-1,2 mm |
| długość szczęk: | 4,1 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Flush |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | S (Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Angle |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
