szczypce boczne tnące dla elektroników 125mm, główka zwężana, Knipex [79 42 125]
-
Producent:
-
Kod producenta:79 42 125
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2542 pkt. |
Profesjonalne, precyzyjne szczypce tnące boczne 125mm dla elektroników, główka zwężana firmy Knipex model [79 42 125] kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza do 64HRc. Szczypce czernione, a głowica polerowana, zwężana.
Ucinaki 79 42 125 mają wzmocnione ostrza, zakres cięcia Cu od 0,1mm do 1,5mm, a zakres cięcia drutu średnio twardego to 0,8mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
precyzyjne szczypce tnące boczne dla elektroników firmy Knipex model 79 42 125:
- precyzyjne obcinaki boczne przeznaczone do bardzo dokładnego cięcia w elektronice lub automatyce,
- kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza do 64HRc,
- przeznaczone do cięcia drutu miękkiego (miedzi, tworzywa sztucznego) i średnio twardego (gwoździ, drucaków),
- szczypce są czernione, a głowica zwężona, polerowana,
- dwukomponentowe rękojeści wykonane z trwałych materiałów syntetycznych,
- ucinaki tnące boczne 79 42 120 mają zakres cięcia od 0,1 mm do 1,5 mm.
- precyzyjnie ukształtowane końcówki pozwalają ciąć także gęsto ułożone przewody,
- każde ostrze oddzielnie hartowane indukcyjnie, potem są szlifowane i wyjątkowo ostre z bardzo małym ścięciem,
- szczypce mają podwójną sprężynę zwrotną.
- bardzo precyzyjnie wykonana powierzchnia złącza skręcanego gwarantuje niskie tarcie i równomierny ruch w całym zakresie rozwarcia szczypiec.
parametry techniczne szczypiec 79 42 120:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,1-1,5 mm
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 0,8 mm,
- długość całkowita szczypiec: 125 mm,
- twardość ostrzy: 64 HRc,
- rodzaj wykończenia: czernione, główka polerowana
- typ krawędzi tnących: ostrze bez ścięcia, (Ultra),
- kształt głowicy: główka zwężona Tapered ,
- rozmiar ucinaków: XS (Extra Small)
- wymiar A: 11,0 mm,
- wymiar B: 11 mm,
- wymiar D: 6,5 mm,
- waga: 58 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 58 g |
| EAN: | 4003773061380 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,1-1,5 mm |
| długość szczęk: | 11 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Ultra |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Tapered |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
