szczypce tnące czołowe, kątowe dla elektroników 120mm Knipex [64 62 120]
-
Producent:
-
Kod producenta:64 62 120
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2238 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące czołowe, kątowe dla elektroników Knipex model 64 62 120, precyzyjne szczypce do bardzo dokładnego cięcia np. w elektronice
Szczypce tnące 64 62 120 czołowe, kątowe z małym ścięciem 65º mają dwukomponentową rękojeść, twardość ostrzy to 56HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne szczypce tnące czołowe, kątowe dla elektroników Knipex model [64 62 120]:
- precyzyjne szczypce do dokładnego cięcia np. w elektronice, czy w automatyce,
- szczypce tnące 64 62 120 czołowe, kątowe z małym ścięciem 65º,
- ucinaki są wyposażone w złącze wsuwkowe,
- mają dwukomponentową, ergonomiczną rękojeść,
- ostrza hartowane indukcyjnie o twardości ostrzy to 56 HRc,
- wykonane zostały ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo; mają bardzo precyzyjne złącze wsuwkowe,
- podwójna sprężyna rozwierająca o niskich parametrach tarcia zapewnia delikatne i równomierne otwieranie narzędzia,
parametry szczypiec tnących czołowych 64 62 120:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,1-0,6 mm
- długość całkowita szczypiec: 120 mm,
- twardość ostrzy: 56 HRc,
- rodzaj wykończenia: chromowane, główka polerowana
- typ krawędzi tnących: ostrze z małym ścięciem, (Micro),
- kształt głowicy: czołowe, kątowe 65º,
- rozmiar ucinaków: XS (Extra Small)
- wymiar A: 9,5 mm,
- wymiar B: 18,5 mm,
- wymiar D: 6,0 mm,
- wymiar C: 5,0 mm
- waga: 70 g,
| długość całkowita: | 120 mm |
| waga: | 70 g |
| EAN: | 4003773046998 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,1-0,6 mm |
| długość szczęk: | 5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Micro |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Angle |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.077 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 6.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
