szczypce boczne tnące dla elektroników 125mm, Knipex [78 03 125] Electronic Super Knips
-
Producent:
-
Kod producenta:78 03 125
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 892 pkt. |
Profesjonalne, precyzyjne szczypce tnące boczne 125mm dla elektroników firmy Knipex model [79 42 125] wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Twardość ostrzy do 54HRc.
Przeznaczone do bardzo dokładnego cięcia w elektronice, mechanice czy automatyce.
Zakres cięcia Cu od 0,2mm do 1,6mm, a zakres cięcia drutu średnio twardego to 1,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Precyzyjne szczypce boczne tnące dla elektroników 125mm, Knipex [78 03 125] Electronic Super Knips:
- precyzyjne obcinaki boczne przeznaczone do bardzo dokładnego cięcia w elektronice, mechanice czy automatyce,
- szczypce wykonane zostały ze stali nierdzewnej INOX, twardość ostrzy ok. 54 HRc,
- mają szlifowane, bardzo ostre ostrza bez ścięcia,
- precyzyjnie ukształtowane końcówki pozwalają ciąć także gęsto ułożone przewody o średnicy od 0,2 mm,
- cięcie z kontrolowanym mikroprzesunięciem krawędzi tnącej pozwalającym na wyjątkowo precyzyjne cięcie nawet najcieńszych drutów,
- połączenie wykonane jest nitem ze stali nierdzewnej,
- wyjątkowo płynna praca szczypiec zapewnia efektywne cięcie bez uczucia zmęczenia,
- szczypce wyposażone są w sprężynę rozwierającą i trzpień ograniczający otwarcie.
Parametry techniczne szczypiec Knipex [78 03 125]:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,2-1,6 mm
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 1,0 mm,
- długość całkowita szczypiec: 125 mm,
- twardość ostrzy: 54 HRc,
- rodzaj wykończenia: czernione, główka polerowana,
- typ krawędzi tnących: ostrze bez ścięcia,
- wymiar A: 13,5 mm,
- wymiar B: 9 mm,
- wymiar D: 7,5 mm,
- waga: 56 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 56 g |
| EAN: | 4003773035381 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,2-1,6 mm |
| długość szczęk: | 9 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Ultra |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.056 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
