szczypce do precyzyjnych prac dla elektroników 115mm Knipex [35 12 115]
-
Producent:
-
Kod producenta:35 12 115
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1509 pkt. |
Profesjonalne szczypce do prac precyzyjnych firmy Knipex model [35 12 115] mają dwukomponentową rękojeść.
Przeznaczone do prac w elektronice czy mechanice precyzyjnej.
Szczypce służą do chwytania, trzymania i zaginania. Powierzchnie chwytające mają gładkie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do precyzyjnych prac dla elektroników 115mm Knipex [35 12 115]:
- szczypce do precyzyjnych prac montażowych, np. w elektronice czy mechanice precyzyjnej,
- służą do chwytania, trzymania i zaginania,
- wyposażone w precyzyjne złącze wsuwkowe,
- powierzchnie chwytające mają gładkie, oraz precyzyjnie wykończone krawędzie,
- podwójna sprężyna rozwierająca o niskich parametrach tarcia, zapewniająca delikatne i równomierne otwieranie narzędzia,
- szczypce są polerowanie na wysoki połysk,
- na części metalowe nałożono cienką warstwą oleju, która doskonale zabezpiecza narzędzie przed korozją,
- wykonane zgodnie z normą DIN ISO 9655,
parametry szczypiec do prac precyzyjnych Knipex [35 12 115]:
- powierzchnie chwytające: gładkie,
- długość całkowita szczypiec: 115 mm,
- rodzaj wykończenia: chromowane, główka polerowana
- wymiar A: 11,0 mm,
- wymiar B: 22,5 mm,
- wymiar D: 6,5 mm,
- wymiar E: 2,0 mm,
- wymiar F: 4,0 mm,
- wymiary: 115 x 68 x 17 mm
- waga: 70 g,
| długość całkowita: | 120 mm |
| waga: | 70 g |
| EAN: | 4003773035107 |
| długość szczęk: | 5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Micro |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Angle |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.078 kg |
| długość opakowania: | 12.4 cm |
| szerokość opakowania: | 6.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
