precyzyjne, antystatyczne szczypce tnące boczne 125mm, główka okrągła, Knipex [79 02 125 ESD]
-
Producent:
-
Kod producenta:79 02 125 ESD
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2416 pkt. |
Profesjonalne, antystatyczne szczypce tnące boczne dla elektroników ESD firmy Knipex model [79 02 125 ESD] kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza do 64HRc. Szczypce czernione, a głowica polerowana.
Obcinaki z rękojeścią ESD rozładowują ładunki elektrostatyczne. Energia elektrostatyczna jest rozładowywane za pośrednictwem rękojeści odpowiednio wolno i w sposób kontrolowany. Chroni to podzespoły elektroniczne narażone na uszkodzenie spowodowane ładunkami elektrostatycznymi.
Ucinaki 79 02 125 ESD mają zakres cięcia Cu od 0,2mm do 1,7mm, a Fe 0,7mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
antystatyczne szczypce tnące boczne dla elektroników ESD firmy Knipex model 79 02 125 ESD:
- precyzyjne obcinaki boczne przeznaczone do bardzo dokładnego cięcia w elektronice lub automatyce,
- kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza do 64HRc,
- przeznaczone do cięcia drutu miękkiego (miedzi, tworzywa sztucznego) i średnio twardego (gwoździ, drucaków),
- szczypce są czernione, a głowica okrągła (ovalna), polerowana,
- rękojeści ESD wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych (rozładowujące ładunki elektrostatyczne),
- ucinaki tnące boczne 79 02 125 ESD mają zakres cięcia od 0,2 mm do 1,7 mm.
- precyzyjnie ukształtowane końcówki pozwalają ciąć także gęsto ułożone przewody,
- każde ostrze oddzielnie hartowane indukcyjnie, potem są szlifowane i wyjątkowo ostre z bardzo małym ścięciem,
- szczypce mają podwójną sprężynę zwrotną.
- bardzo precyzyjnie wykonana powierzchnia złącza skręcanego gwarantuje niskie tarcie i równomierny ruch w całym zakresie rozwarcia szczypiec.
Szczypce w wersji ESD - rozładowujące ładunki elektrostatyczne. Energia elektrostatyczna jest rozładowywane za pośrednictwem rękojeści odpowiednio wolno i w sposób kontrolowany. Chroni to podzespoły elektroniczne narażone na uszkodzenie spowodowane ładunkami elektrostatycznymi. Szczypce wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami: IEC TR 61 340-5, DIN EN 61 340-5, SP Method 2472.
parametry techniczne ucinaków 79 02 125 ESD:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,2-1,7 mm
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 0,6 mm,
- długość całkowita szczypiec: 125 mm,
- twardość ostrzy: 64 HRc,
- rodzaj wykończenia: czernione, główka polerowana
- typ krawędzi tnących: ostrze z bardzo małym ścięciem, (Flush),
- kształt głowicy: główka ovalna,
- rozmiar ucinaków: XS (Extra Small)
- wymiar A: 11,0 mm,
- wymiar B: 10,0 mm,
- wymiar D: 6,5 mm,
- waga: 61 g
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 61 g |
| EAN: | 4003773061519 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,2-1,7 mm |
| długość szczęk: | 10 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Flush |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Oval |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.061 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
