precyzyjne, antystatyczne szczypce do dokładnego cięcia KNIPEX [78 03 125 ESD]
-
Producent:
-
Kod producenta:78 03 125 ESD
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1037 pkt. |
Profesjonalne, antystatyczne szczypce do wyjątkowo dokładnego cięcie firmy Knipex model 78 03 125 ESD do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce.
Szczypce z rękojeścią ESD rozładowują ładunki elektrostatyczne. Energia elektrostatyczna jest rozładowywane za pośrednictwem rękojeści odpowiednio wolno i w sposób kontrolowany. Chroni to podzespoły elektroniczne narażone na uszkodzenie spowodowane ładunkami elektrostatycznymi.
Szczypce 78 03 125 ESD do cięcia drutu miękkiego Cu mają zakres cięcia od 0,2mm do 1,6mm, a dla drutu średnio twardego zakres cięcia 1,0 mm. Głowica polerowana.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.antystatyczne szczypce do wyjątkowo dokładnego cięcie firmy Knipex model 78 03 125 ESD:
- szczypce 78 03 125 ESD wykonane z wysokiej jakości stal stopowej i polerowane, do cięcia drutu miękkiego i o średniej twardości,
- precyzyjne z dużą dokładnością wykonane szczypce do wyjątkowo dokładnego cięcia, np. w elektronice i mechanice,
- ucinaki przeznaczone są do cięcia drutu miękkiego (miedzi, tworzywa sztucznego) i średnio twardego (gwoździ, drucaków),
- wyposażone w rękojeści ESD (rozładowujące ładunki elektrostatyczne),
- ostrza są tak szlifowane, żeby po odcięciu nie było żadnego ścięcia,
- cięcie odbywa się z kontrolowanym mikroprzesunięciem krawędzi tnącej pozwalającym na wyjątkowo precyzyjne cięcie nawet najcieńszych drutów oraz zapewniającym długą żywotność,
- bardzo precyzyjnie ukształtowane końcówki pozwalają ciąć także gęsto ułożone przewody o średnicy od 0,2 mm
- złącze szczypiec wykonane zostało nitem ze stali nierdzewnej,
- płynna praca szczypiec zapewnia efektywne cięcie bez uczucia zmęczenia,
- ucinaki mają sprężynę rozwierającą i trzpień ograniczającym otwarcie
Szczypce w wersji ESD - rozładowujące ładunki elektrostatyczne. Energia elektrostatyczna jest rozładowywane za pośrednictwem rękojeści odpowiednio wolno i w sposób kontrolowany. Chroni to podzespoły elektroniczne narażone na uszkodzenie spowodowane ładunkami elektrostatycznymi. Szczypce wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami: IEC TR 61 340-5, DIN EN 61 340-5, SP Method 2472.
parametry techniczne ucinaków 78 03 125 ESD:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,2-1,6 mm
- zakres cięcia drutu średniotwardego: 1,0 mm,
- długość całkowita szczypiec: 125 mm,
- twardość ostrzy: 54 HRc,
- rodzaj wykończenia: polerowane,
- sprężyna podtrzymująca odcięte kawałki: NIE,
- wymiar A: 13,5 mm,
- wymiar B: 9 mm,
- wymiar D: 7,5 mm,
- waga: 56 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 55 g |
| EAN: | 4003773025146 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,2-1,6 mm |
| długość szczęk: | 9,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Ultra |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Tapered & Relieved |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.064 kg |
| długość opakowania: | 12.8 cm |
| szerokość opakowania: | 7.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
