ucinaki skośne serii RX Ultra, Ergo, rozmiar S 135,5mm, BAHCO [RX 8142]
-
Producent:
-
Kod producenta:RX 8142
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2563 pkt. |
Profesjonalne ucinaki ukośne z główką Owalną LINDSTROM produkowane dla BAHCO model RX 8142 Ultra do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce. Rozmiar rękojeści S (Small).
Posiadają rękojeści ESD, które nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych, wykonana z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych.
Ucinaki ukośne RX 8142 Ultra mają zakres cięcia od 0,1 mm do 1,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ucinaki ukośne z główką owalną LINDSTROM model RX 8142 Ultra firmy BAHCO:
- ucinaki ukośne RX 8142 Ultra mają zakres cięcia od 0,1mm do 1,0mm dla drutu miedzianego,
- przeznaczone są do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce,
- wykonane z wysokiej jakości stal stopowej i czernione,
- narzędzia ręczne PRECYZYJNE powstają wyłącznie dzięki bardzo dużej dokładności i odpowiedniemu procesowi kontroli,
- część tnąca nazywana Ultra-Flush® daje płaskie cięcie (bez fazy) z cięcia równą powierzchni ciętego drutu (pokazane na rysunku) jeszcze bardziej dokładne od ucinaków z ostrzem Flush,
- rękojeści ESD - nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych, wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, są dielektrykiem
- dzięki sterowanemu numerycznie procesowi szlifowania zapewniona jest dokładność kątów krawędzi tnących, oraz ich powtarzalność,
- precyzyjny proces hartowania indukcyjnego krawędzi tnących zapewnia twardość na poziomie 63-65 HRc, a dołączona śruba minimalizuje tarcie i maksymalizuje równość cięcia,
- ucinaki wyposażone są w wyjmowaną sprężynę powrotną, ograniczającą naprężenia. Sprężynę można ustawiać w trzech różnych pozycjach,
parametry techniczne ucinaka RX 8142:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,1-1,0 mm (0.01"-0.04"),
- typ krawędzi tnących: Ultra (Ultra-Flush®),
- kształt głowicy: Oval,
- rozmiar ucinaków: S (Small)
- długość całkowita A: 135,5 mm (5.33"),
- długość ostrzy B: 10,5 mm (0.41"),
- szerokość głowicy tnącej C: 10,0 mm (0.39"),
- wysokość głowicy tnącej D: 6,0 mm (0.24"),
- wymiar F: 0,8 mm (0.03"),
- waga: 70 g.
| długość całkowita: | 135,5 mm |
| waga: | 70 g |
| EAN: | 7314150103058 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,1-1,0 mm |
| długość szczęk: | 10,5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Ultra |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | S (Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Oval |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.075 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
