ucinaki skośne serii RX Micro, Ergo, rozmiar L 147mm, BAHCO [RX 8160]
-
Producent:
-
Kod producenta:RX 8160
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2334 pkt. |
Profesjonalne ucinaki ukośne z główką owalną LINDSTROM produkowane dla BAHCO model RX 8160 Mikro do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce. Rozmiar rękojeści L (Large).
Posiadają rękojeści ESD, które nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych, wykonana z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych.
Ucinaki ukośne RX 8160 Mikro mają zakres cięcia od 0,4 mm do 2,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ucinaki ukośne z główką owalną LINDSTROM model RX 8160 Mikro firmy BAHCO:
- ucinaki ukośne RX 8160 Mikro mają zakres cięcia od 0,4mm do 2,0mm dla drutu miedzianego,
- przeznaczone są do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce,
- wykonane z wysokiej jakości stal stopowej i czernione,
- narzędzia ręczne PRECYZYJNE powstają wyłącznie dzięki bardzo dużej dokładności i odpowiedniemu procesowi kontroli,
- część tnąca nazywana MICRO-BEVEL® daje półpłaskie cięcie (Micro-Faza) z mniejszą wysokością i mniejszą całkowitą powierzchnią - pokazane na rysunku - a tradycyjne ucinaki pozostawiają cięcie w kształcie piramidy,
- rękojeści ESD - nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych, wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, są dielektrykiem
- dzięki sterowanemu numerycznie procesowi szlifowania zapewniona jest dokładność kątów krawędzi tnących, oraz ich powtarzalność,
- precyzyjny proces hartowania indukcyjnego krawędzi tnących zapewnia twardość na poziomie 63-65 HRc, a dołączona śruba minimalizuje tarcie i maksymalizuje równość cięcia,
- ucinaki wyposażone są w wyjmowaną sprężynę powrotną, ograniczającą naprężenia. Sprężynę można ustawiać w trzech różnych pozycjach,
parametry techniczne ucinaka RX 8160:
- zakres cięcia drutu miedzianego: 0,4-2,0 mm (0.02"-0.08"),
- typ krawędzi tnących: Mikro (MICRO-BEVEL®),
- kształt głowicy: Oval,
- rozmiar ucinaków: L (Large)
- długość całkowita A: 147 mm (5.8"),
- długość ostrzy B: 16 mm (0.63"),
- szerokość głowicy tnącej C: 16 mm (0.63"),
- wysokość głowicy tnącej D: 8,0 mm (0.31"),
- wymiar F: 1,6 mm (0.06"),
- waga: 93 g.
| długość całkowita: | 147 mm |
| waga: | 97 g |
| EAN: | 7314150111534 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,4-2,0 mm |
| długość szczęk: | 16 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Micro |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | L (Large) |
| kształt głowicy ucinaków: | Oval |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.097 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
