tarcza szlifierska metalu / stali nierdzewnej, 125/22,23/6 mm, X-LOCK WA36N, Makita [E-00402]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-00402
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 135 pkt. |
Tarcza szlifierska firmy Makita model E-00402 o średnicy tarczy 125 mm i grubości 6 mm, do szlifowania metali i stali nierdzewnej.
Współpracuje ze szlifierkami kątowymi ze standardowym mocowaniem 22,23mm i z mocowaniem X-lock.
System mocowania X-lock umożliwia łatwy i szybki montaż tarczy do urządzenia, jednocześnie gwarantuje bardzo stabilne i mocne przymocowanie do szlifierki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza szlifierska do metalu, stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/6 mm, X-LOCK WA36N, Makita E-00402:
- tarcza z systemem mocowania X-Lock, który zapewnia szybki i łatwy montaż do szlifierki kątowej,
- tarcza do szlifowania typ T27 WA36N-BF:
- T27 - tarcza wypukła
- WA - materiał zdzierający to tlenek aluminium (korund szlachetny),
- 36 - gradacja,
- N - średnio - twarda wg ISO 525
- BF - jako spoiwo zastosowano żywicę syntetyczną,
- przeznaczona do szlifowania brzegów i powierzchni, usuwania gratu ze stali nierdzewnej i metalu,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych z systemem mocowania X-lock, a także w każdej (małej) szlifierce kątowej ze średnicą mocowania 22,23mm,
Parametry tarczy E-00402
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- typ tarczy: T27 WA36N-BF,
- system mocowania: X-lock i M14,
- grubość tarczy: 6 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | X-LOCK |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 6 mm |
| EAN: | 088381555432 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
